سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بالاخره پس از ماهها تداوم رونق در بازار سرمایه، شاخص بورس در مرز ۹۰ هزار دچار سکته شد و در کمتر از ۱۰ روز تا حدود ۸۱ هزار واحد کاهش یافت . سرعت کاهش به اندازه ای بود که زنگ خطر جدی برای خیلی از اشخاص حقیقی را به صدا درآورد و بویژه تازه واردان که در طی ماههای اخیر بدون هیچ آگاهی از قانونمندیهای بازار سرمایه و اطلاعات شرکتها بر موج بورس سوار شده بودند احساس خطر جدی گردند و بعضاً اقدام به خروج نقدینگی خود از بازار نمودند.

معذالک در یکی دور روز گذشته به نظر می رسد با تمهیداتی که از طرف مدیریت بازار، به اجراء درآمد آرامش نسبی بر بازار حاکم شده و روند شاخص مجدداً به سمت مثبت شدن گرایش پیدا کرده است . اینکه در آینده و در ماههای آتی سمت و سوی بازار سرمایه به چه جهتی خواهد بود وابسته به خیلی از متغیرها است که موضوع این مقاله نیست. نگارنده در مقاله دیگری شرایط کلی بازار سرمایه را مورد تحلیل قرار داده ام. در این نوشتار می خواهیم با تکیه بر همین شرایط، وضعیت بازار مسکن را مورد بررسی قرار دهیم.

اما بازار مسکن چه ارتباطی به بازار بورس دارد ؟ و چرا برای تحلیل بازار مسکن، مجبوریم بازار بورس را مورد بررسی قرار دهیم ؟

 


دریافت فایل: ۰۱-samtosoo-sepico

حجم فایل: ۷۸۸٫۹۱ کیلوبایت

شرکت سرمایه گذاری توسعه ساختمان سپهر تهران

تلفن: 22134770 21 98+

ایمیل: info [at] sepico.ir

نشانی: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان ۹، پلاک ۱۸، طبقه ۲

كانال تلگرام سپهر

آمار بازدیدکنندگان

امروز24
دیروز82
این هفته239
این ماه991
مجموع84980

تعداد افراد آنلاین

1
نفر

مالتي مديا